Mozaik lambalarda Toptan Satış Hizmetleri

Mozaik lambalarda Toptan Satış Hizmetleri

Mozaik lambalar yalnızca ülkemizde değil tüm dünyada talep ve ilgi gören aydınlatma ürünleridir. Ülkemize gelen turistlerin yakından takip ettiği ve ülkelerine giderken götürdükleri bu tasarımlar son derece şık ve dekoratif tasarımlardır. Mozaik lambalar, hediyelik olarak alınabilir veya insanlar kendi ev dekorasyonu ve aydınlatma ihtiyaçları için de kullanabilirler. Mozaik lambalarda wholesale lamp olanakları ile yerli ve yabancı ülkelere şehirlere, tüm ürünler güvenli şekilde götürülebiliyor. Bu konuda bilgi almak ve merak ettiğiniz soruları sorabilmek açısından internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalara bakabilir ve buradan detaylı bir şekilde inceleme yapabilirsiniz.


Mozaik Lambaları Değerli Yapan Şey Ney?

Mozaik lambalar el işçiliği olarak tasarlanır. Bu ürünler yalnızca aydınlatma ihtiyacı için dekoratif aksesuar ihtiyaçları içinde tasarlanmaktadır. Küre lambalar mozaik reçineleri ile boyanır. Motifler tamamı ile eski Türk sanat ve kültürünü yansıtmaktadır. Yüzde yüz el işçiliği olan tasarımlar bu alanda tecrübeli ustalar tarafından üretilmektedir. Mozaik lambalarda kullanılan metal detaylar, tasarımlara güç ve hayat verir. Bu ürünler desenli ve mozaik lambayı ayakta tutup, lamba ile bağlayacak şekilde tasarlanırken, yine eski Türk sanatına sadık kalınır. Metal detaylar, kulp olarak, kuğu boynuzu olarak, sarkıt zincir, lambanın kasası veya askı olarak tasarlanabilir.

Mozaik Lamba Çeşitleri


Evlerde ve iş yerlerde farklı köşelerde kullanmak için yüzlerce farklı renk ve model seçeneğinden oluşur. Zemin lambaları, başucu lambaları, duvar veya tavan lambaları gerçekten mekânlarınızda farklılık yaratacak, zenginlik katacak. İsterseniz avize, lambader, tekli sarkıt, çoklu küre sarkıt avizeler ile evlerinizdeki ışıklandırmalarda değişiklik yapabilirsiniz. Kehribar taşı rengi, mavi beyaz retro tasarımlar, karışık renkli mozaik lambalar büyüleyici tasarımları ile satışa sunuluyor.