Engelli Platformu İle Yaşama Değer Katın

Engelli Platformu İle Yaşama Değer Katın

Manuel ve Özel Sistemler

Engelli platformları, engelli, yaşlı, hasta ve hareket kısıtlaması olan insanların sosyal ortamlarda ve ev içinde rahatça hareket edebilmesini sağlıyor. Okul, hastane, ibadethane, alışveriş merkezi ve çok daha fazla kamusal alanın yanı sıra villa ve apartman dairelerine de kurulabilen engelli platformu modelleri her bütçeye uygun olarak üretilebiliyor.

Her Alanda Kurulabilir

Engeli platformları tam veya yarı otomatik seçeneklerle tüketicilere sunulur. Alanın boyutuna göre farklı tasarımlar ve özelliklere sahip olan engelli platformlarında, tekerlekli sandalye ile seyahat edenler için özel emniyet kemeri sistemi de bulunabilir. Bu sayede platform kullanıcıları, kayma ve düşme riski yaşamadan, gönül rahatlığı ile normal şartlar altında çıkıp inemeyecekleri yükseltiler arasında hareket edebilirler.

Her Yaştan Birey Kullanabilir

Engelli platformları her alana kurulabilir özelliktedir. Dış hava koşullarından etkilenmeyen özel kaplamaları sayesinde yağmur, kar, dolu ve güneş ışınlarının zararlarından etkilenmez. Özel şarj ünitesi sayesinde 7 gün 24 saat boyunca kullanılabilen engelli platformları, bünyelerinde bulundurdukları akü sayesinde elektrik kesintisinin olduğu durumlarda da çalışmaya devam eder. Profesyonel engelli platformu üreticileri tarafından, kamusal ve özel alanlara kurulabilen engelli platformları her yaştan bireyin kullanımına uygundur. Engelli platformlarının üzerinde, engelli bireylerin erişebileceği bir alanda butonlar bulunur. Bu butonlara tıklayan engelliler kolay bir şekilde yukarı ve aşağı yönde hareket edebilir.