Hurmalık Tas Modelleri

Hurmalık Tas Modelleri

Hurmalık tas ve şekerlikler asırladır özel renk ve işlemeleri ile hac ve umre dönüşü hediye olarak getirilir, ayrıca misafirlere hurma ikram etmek için kullanılır. Kutsal toprakların heyecanını ve maneviyatını hissettiren bu meyveyi sunmak için de böyle özel tasarımlar kullanılmalıdır. Osmanlı motiflerinin işlendiği kâse ve kapaklı kaplar farklı renk ve tasarımları ile tercih edilen model seçenekleri arasında yer alıyor. Ayetli kaplarda da farklı model seçenekleri mevcuttur. Kulplu ve kapaklı tasarımlarda kapak üstünde de kâse içinde yer alan işleme ve desenler kullanılır.

Gondol ve Hurma Kâseleri

Gondol hurmalık kapları hac ve umre dönüşü ikram için kullanılabilir. Ama son derece şık işleme ve tasarımlar olduğu için günlük hayatta aksesuar olarak da kullanılır. Sehpa veya şifonyer üzerinde, vitrinde son derece dekoratif bir görünüm yaratır. Hediye olarak da alabileceğiniz hurmalık ve gondol kaplarda toptan alışverişlerde indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Sipariş için internet sayfaları üzerindeki ilgili online mağazalar ile iletişime geçip uygun fiyatlı alışveriş yapabilirsiniz.

Hac ve Umre Hediyelikleri Fiyatları

Hac ve umre hediyelikleri için ayırdığınız bütçeye uygun alışveriş yapabilirsiniz. Bunun için farklı hediye seçeneklerini bir arada sunan alışveriş mağazamızı inceleyebilirsiniz. Zemzem takımları, seccade, hurmalık, zemzem suyu, misvak, şal, tesbih, Yasin başta olmak üzere tüm İslami hediyelikler ve hac umre ihtiyaçlarınız için internet sayfaları üzerindeki ilgili online mağazalar ile iletişime geçebilirsiniz.