Pazaryeri Entegrasyonu Yapımı

Pazaryeri Entegrasyonu Yapımı

E-ticaret sitesine sahip olanlar için son derece önemli olan pazaryeri entegrasyonu çok daha fazla lokasyona ulaşmanıza ve satışlarınızı araştırmanıza yardımcı olur. Müşterilerinize hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabileceğiniz entegrasyonlar N11, Evidea, GittiGidiyor, Hepsiburada ve Trendyol gibi markalar üzerinden gerçekleştirilir. Müşterilerinizin rakipleriniz arasında fiyat karşılaştırması yapabildiği ve en uygun seçeneği tercih etmesi için yöneldikleri pazaryeri sitelerinde siz de rakiplerinizin sunduğu ürün ve hizmetler arasında karşılaştırma yapabilirsiniz.

Markanız Bir Gecede Köklü Bir Firma Olsun

Türkiye'de en çok rağbet gören pazar yerlerinde satış yapmak için markanızın köklü bir firma olmasına da gerek yok. Yeni açtığınız bir e-ticaret sitesinin dahi satışlarını kısa bir sürede artırabileceğini pazar yerlerinden satış yapmak için e ticaret sizin pazaryeri entegrasyonuna sahip olması gereklidir. Listeleme veya komisyon ücreti ödeyerek giriş yapabileceğiniz pazar yerlerinde ulaştığınız hedef kitlesinin sınırlarını aşmak sizin elinizde. Tek bir panel üzerinden tüm pazaryerlerinden yaptığınız satışları görebileceğiniz sistem zamandan tasarruf ettirirken hata payını en aza indirger.

Hem Müşteriler Hem de Siz Mutlu Olun

Müşterilerin farklı mağazaların ürünlerini rahat bir şekilde karşılaşabilecekleri ve bütçelerine en uygun olan seçeneği tercih edebilecekleri pazaryeri entegrasyonu reklam ve pazarlama faaliyeti gerçekleştirmenize gerek kalmadan satışlarınızı artırmanıza olanak sağlar. Sipariş ve ödeme alma gibi işlemler stok takibi yapma kargo fişi yazdırma fatura kesme gibi işlemlerin kolaylıkla gerçekleştirebileceği pazaryeri entegrasyonları tamamen dijital ortama özgüdür. Doğru ve sorunsuz entegrasyon uygulamaları için internet sayfaları üzerindeki ilgili online alanında uzman firmalardan destek alabilirsiniz. Siteler arasındaki veri akışının otomatik olarak gerçekleştiği sistemlerde hangi pazar yerinden ürün satışı yaparsanız yapın tek bir panel üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Bu da kargolama ve stok takibini çok daha kolay bir şekilde yapmanıza olanak sağlar.