Gergi Tavan Uygulama Alanları

Gergi Tavan Uygulama Alanları

Germe Tavan Nedir

Dekorasyonda yeni trendlerden birisi de germe tavandır. Gergi tavan olarak da bilinen sistem led aydınlatma alanında kullanılan bir sistemdir. Tavan ya da duvara uygulanabilen sistem bulunduğu alana derinlik kazandırır, görüntü olarak çok şıktır, desen ve doku olarak farklı modelleri olması her türlü mekanla uyumlu çalışmalar yapılmasına izin verir. Gergi tavan fiyat listesi modele göre farklılık gösterir. Güncel fiyatlara siteyi ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Nasıl Uygulanır

Germe tavan sistemi montajı çok kolay bir uygulamadır. Uygulandığı alanı inşaat haline getiren bir uygulama değildir. Ana maddesi PVC membran olan gergi tavan pratik kurulumu ile ev ve ofislerde de uygulanabilir. Sistemin ana parçası olan ve bir zar görevi gören PVC’den üretilen membranların ısıtma yöntemi ile istenen forma sokulup gerdirilerek alüminyum profile uygulanması ile gergi tavan sistemi kurulmuş olur. PVC malzemeden üretilen gergi tavan sistemleri, ısıtma yöntemi ile yuvarlak, geometrik, dalgalı, kare, dikdörtgen gibi farklı formlara kolayca sokulabilir. Fiyatı metrekare cinsinden hesaplanır. Gergi tavan fiyatları modeline göre farklılık gösterir. Uygun gergi tavan fiyat listesi için poliger.com.tr sayfayı ziyaret edebilir, sipariş verebilir, ölçümlendirme için talepte bulunabilirsiniz.

Neden Avantajlıdır

Germe tavan sistemleri duvar ve tavan dekorasyonunda çığır açan modern bir uygulamadır. Sistemin en önemli özelliği montajının kolay olmasıdır. Toz tutmayan yapısı nedeniyle temizliği kolaydır, hijyeniktir. Yangına dayanıklıdır. Mukavemeti yüksek bir uygulamadır, kırılmaz, çatlamaz, sünmez.