En Ekonomik Tekerlekli Sandalye Modelleri

En Ekonomik Tekerlekli Sandalye Modelleri

Hem her türlü aksiyona sahip konforlu hem de ekonomik modeller müşteri tarafından talep edilen modellerdir. Bu standartlarda üretilen onlarca farklı tekerlekli sandalye modeli kişilerin, boy kilo ve yaşlarına uygun tasarlanmıştır. Hastaların ve engellilerin sandalye ihtiyaçları birbirinden farklıdır. Sandalye seçiminde en önemli unsur da budur. Hastalar seçim yaparken ağrıyan veya hasta bölgelerinin rahatlığını sağlayacak modelleri tercih etmelidir. Sandalyeler hastalık sürecinde kimseye bağlı olmadan yaşamanızı sağlayan özgürlük alanı oluşturduğu gibi hastalıkların daha hızlı iyileşmesinde de etkili rol oynar. Örneğin ayağında sakatlık olan biri için ayağını tutma şeklini belirleyecek yükseltip alçaltıcı ayarların olması gerekir. Bu konuda bilgi almak ve merak ettiğiniz soruları sorabilmek açısından internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalara bakabilir ve buradan detaylı bir şekilde inceleme yapabilirsiniz.


Tekerlekli Sandalyeler Hangi Tip Hastalar İçin Uygundur

Bel ameliyatları, ayak kırılmaları, omurilik rahatsızlıkların tedavi süreci veya engel durumlarında hastaların rahat etmesini sağlayacak, oldukça avantajlı ve çeşitlidir. Ekonomik olarak müşteriyi memnun edici fiyat aralıklarında sunulan modeller genel olarak manuel kullanım özelliklerine sahiptir. Manuel sandalyelerde artık gelişmiş özellikler mevcut. Örneğin fren sistemleri, emniyet sistemleri oldukça güvenli ve pratik kullanım özellikleri sunmaktadır. Bazı hastalar için refakatçı şarttır. Yalnızca bedensel değil psikolojik olarak da engeli olanlar sandalyeyi kendileri kullanamayabilir. sandalyelerde refakatçının hareket ve durdurma işlemini sağlayacak fren ve emniyet sistemleri vardır. Manuel özellikli ekonomik tekerlekli sandalyelerde aradığınız markanın ürünlerini ilgili sitelerden araştırabilirsiniz.

Tekerlekli Sandalyelerde Kişiye Özel Üretim Yapılabiliyor Mu?


Standart modeller genel olarak birçok hastanın kullanabileceği özelliklere sahiptir. Ancak hastaların ekstra rahatsızlık durumu söz konusu olabilir. Bu durumlarda hastalar için kişiye özel tasarım ve üretim hizmetleri verilmektedir. İstediğiniz markadan kişiye özel tasarım hizmetleri alabilirsiniz. Tüm bu hizmetlerden faydalanmak için online olarak iletişime geçmeniz yeterli.