Video İndirme Siteleri

Video İndirme Siteleri

İnternette video izleme siteleri ve sosyal medyalarda paylaşılan beğendiğiniz videoları mutlaka indirmek istemişsinizdir. Bilgisayar ve mobil cihazlarda kullanabileceğiniz video indirme sitelerinden bir tanesini kullanarak beğendiğiniz her türlü videoyu cihazınıza indirebilirsiniz.

Savefrom

Uygulama, program ve indirici olmadan videoları ve müzikleri kolaylıkla indirebilirsiniz. Google Play Store’de Android cihazlar için uygulaması bulunmaktadır. Youtube, Facebook, Instagram, Twitter, Yandex video, Dailymotion, Tiktok ve birçok platformda video indirmeyi desteklemektedir. Videoları MP4, SD, HD, 2K, 4K, 1080 P kalitesinde kaydedebilirsiniz. Google Chrome başta olmak üzere bildiğiniz tüm tarayıcılar için video indirme eklentisi bulunmaktadır. Eklentiyi kurduktan sonra bir web sitesine girdiğinizde, videonun altında, yanında veya üzerinde download butonu aktif olur. Butona tıklayarak izlediğiniz videoyu bilgisayarınıza ya da mobil cihazınıza kolaylıkla indirebilirsiniz.

Kwizzu (Fastest Tube)

Youtube’de izlediğiniz video, müzik ve filmleri bir düğmeye basarak hızlı bir şekilde indirebilirsiniz. Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer, Opera ve Safari tarayıcıları için eklentisini kullanabilirsiniz. Eklentiyi kurduktan sonra Youtube’ye girin. İzlediğiniz film, müzik ve videoyu indirmek için ekranın sol alt köşesindeki download butonuna basarak cihazınıza indirebilirsiniz.

Download Twitter Video

Popüler sosyal ağlardan biri olan Twitter’de yer alan videoları bilgisayarınıza ve mobil cihazlarınıza indirebilirsiniz. Videoları MP4 ve MP4 HD olarak kaydedebilirsiniz.

Download Videos From

Bir diğer popüler sosyal medya uygulaması ise Instagram’dır. Instagram ilk kurulduğunda, kullanıcılarına sadece fotoğraf paylaşmalarına izin veriyordu. Şimdi baktığımızda kısa videolar, uzun videolar ve canlı yayınlar yapmasına fırsat tanıyor. Instagram’da ki videoyu indirmek için, ekranın sağ üst köşesindeki üç noktaya basarak videonun url’sini kopyalayın. Download videos from sitesine girin ve yapıştırın. İndir butonuna basarak videoyu kaydedebilirsiniz.

Fbdown

Facebook’ta ki videoları indirmenize yarayan bir araçtır. PC, Mac, İphone ve Android cihazlarla uyumlu çalışır. Videoları normal ve HD kalitesinde kaydedebilirsiniz. Google Chrome video indirme eklentisi bulunmaktadır.

Keepvid

28 farklı siteden video indirmenizi destekler. KeepVid sadece video indirme işlemi yapmaz. Müzik indirme, video düzenleme, kırpma, dönüştürme, sıkıştırma işlemlerini yapmanıza yardımcı olur. KeepVid’i bilgisayar ve internet üzerinden kullanabilirsiniz. Videolarınızı da normal ve HD kalitesinde kaydedebilirsiniz.

Yoo Download

Youtube, Vimeo, Facebook, Twitter, Instagram, Vid.me ve Soundcloud sitelerinden video indirmenize imkan tanır. Videoları normal ve HD kalitede ya da MP3 olarak kaydedebilirsiniz.

Clipconverter

İnternette gördüğünüz her video sitesinden rahatlıkla video indirebilirsiniz. Müzik videolarını MP3 formatında kaydetmenize olanak tanır. Google Chrome, Mozilla Firefox ve Safari web tarayıcıları için eklentileri bulunmaktadır. Eklentileri clipconverter sitesinden bilgisayarınıza kurabilirsiniz. Videoyu indirmek istediğinizde ekranın alt kısmında MP4 ve MP3 olarak indir butonuna basarak cihazınıza kaydedebilirsiniz.

Videograbber

Videograbber’in video indirme, dönüştürme ve ekran kaydetme özellikleri mevcuttur. Web ve masaüstü programlarını kullanarak işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Youtube, Vimeo, Facebook, Dailymotion, Twitch ve birçok platformdan video indirmenizi sağlar.

Flvto

Youtube’den video ve müzik indirmenize yardımcı olur. Videoları MP3, MP4, HD, AVI formatlarında cihazlarınıza kaydedebilirsiniz. Google Chrome için eklentisi mevcuttur. Youtube’ye girdiğinizde videonun altında MP3 ya da video indir için çıkan butonlara basarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.