Veteriner Randevu Takip Sisteminin Uygulaması

Veteriner Randevu Takip Sisteminin Uygulaması

Veterinerlerin masa başı işlerinin çok daha esnek, basit ve hızlı olmasına yardımcı olan randevu takip sistemleri, veterinerlerin bulundukları her noktadan iş akışlarını kontrol etmelerini ve gerektiğinde müdahale etmelerini sağlıyor. Pet sahiplerinin sistem üzerinden randevu alıp randevu takibi yapabileceği programlar aynı zamanda randevu gününden bir görün önce pet sahibine hatırlatma amacı ile SMS gönderilmesini sağlıyor.

Veteriner Randevu Takip Sisteminde Başka Neler Var?

Veterinerler için özel olarak geliştirilen sistemlere internet sayfaları üzerindeki siteler aracılığı ile ulaşılabiliyor. Sistemi kullanmak isteyenler önce 14 günlük deneme sürümünü hiçbir ücret ödemeden deneme fırsatı buluyor. 2 hafta sonrasında sistemi satın almak isterlerse havale veya EFT yöntemiyle işlemlerin gerçekleştirilmesini sağlıyor. Sistemden memnun kalmayan kullanıcılar da 2 hafta sonunda herhangi bir ücret ödemeden işlemleri sonlandırabiliyor.

Veteriner Randevu Takip Sistemlerinin Kullanıcısına Sunduğu İmkanlar

Uygulama olarak mobil cihazlara yüklenebilen veteriner randevu takip sistemi sayesinde kullanıcılar petlerin aşı takviminden muhasebesel işlemlere kadar birçok veriye online olarak ulaşabiliyor. Bulut tabanlı bir teknoloji ile üretilen program, kullanıldığı cihazlarda yer kaplamıyor. Sınırsız sayıda hastanın eklenebildiği sistemde depolama sorunu olmadığı için ileride kullanılan cihazlarda bir yavaşlama veya ek depolama alanı satın alma gibi işlemler gerekmiyor.

Veteriner Randevu Takip Sisteminin Diğer Ayrıntıları

Programda bulunan hasta takip formu ile her bir petin durumunu online olarak görüntüleyebilir ve aşı zamanı gelen petler için otomatik olarak hatırlatma mesajı gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Müşterilerinizin memnuniyeti için her şeyin düşünüldüğü sistemde randevu gününden bir gün önce pet sahibine hatırlatma mesajı gönderilir. Aynı zamanda klinikte veya e-ticaret sitesinde bulunan ürünlerin stok kontrolünün de yapılmasını sağlayan sistemler, sunduğu avantajlar ile iş akışındaki verimliliği maksimum seviyeye çıkarır.