Software Defined Storage Çözümleri

Software Defined Storage Çözümleri

Birçok geleneksel ve güvenilir veri depolama uygulaması bulunmakta ancak bazı büyük ve günlük veri artışının olduğu şirket ve kurumlarda bu tarz depolama uygulamaları yeterli olmayabiliyor. Bu yüzden 10 kat daha güçlü ve sanal ortamda otomatik veri depolama özelliğine sahip yazılımlara ihtiyaç duyuluyor. Yazılımların sisteme yüklenmesi ile sistem diğer uygulamalarla entegre bir şekilde çalışıyor. İşte 10 kat daha hızlı ve güvenilir depolama ve veri tabanı yönetimi sağlayan software defined storage yazılımları bu ihtiyaçları karşılamak için kullanılan en gelişmiş yazılımlardır.

Yazılım Tabanlı Depolama SDS

Yazılım tabanlı depolama SDS Türkçe açılımıdır. Bulut hizmetleri tek merkezli yönetim ile müşterisi olan şirketlerin yazılım ve depolama ihtiyaçlarını karşılar. Alt yapı sisteminin oluşturulmasının ardından veri depolama ihtiyacı doğar. İşte artan veri ve bilgilerin yönetimi artık sıradan yazılımlar ile gerçekleşemez. Son derece esnek yapıya sahip olan sistem üzerinde değişiklik ve düzenleme yapma kolaylığı sağlar. Yüksek performanslı depolama ve yönetilen hizmet talepleriniz için internet üzerindeki ilgili firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.

SDS Uygulamaları Maliyetleri

SDS uygulamaları şirketler için getirisi olan bir yatırım olarak görülmelidir. İş sürekliliği ve verilerin güvenliği ile birlikte kesintisiz depolama ve veri yönetimi bir şirketin ayakta kalıp ilerleyebilmesi için en önemli unsurlardır.